Close nav
close
VİTRİNDEKİLER
Çocuklar artık susuz kalmayacak
Çocuklar artık susuz kalmayacak...
67.00 TL
ilan detay
Anne & Bebek

Bebeğinizin aileye katılmasıyla birlikte birbirinden farklı ihtiyaçlar ortaya çıkar. Annelerin hayatını kolaylaştıran, bebeklerin ise sağlıklı gelişimini destekleyen ürünlerin sunulduğu anne ve bebek kategorisinde, ihtiyacınız olan bebek kıyafetleri, sağlık ve hijyen gereçleri, pusetana kucağı gibi taşıma aparatları, bebek salıncağıyürüteçbebek arabası ve emzirme malzemeleri yer alır. alsatdostum.com, güvencesi ile kategori altında yer alan ürünlerden ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun seçimi yapabilirsiniz.

Kaliteli markalara ait bebek giyim ürünlerini bebeğinizin evde ve dışarıdaki kullanımı için tercih edebilir; alışveriş, seyahat esnasında güvenli taşıma için de kanguru ve pusetler arasından seçim yapabilirsiniz. Bebeğin büyümesi ve gelişimi için en önemli zaman olan uyku saatleri için ev tekstili ürünlerine göz atabilir, seçeceğiniz ürünlerle oda dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.

Biberonmama ısıtıcıbesin hazırlayıcı, saklama malzemeleri gibi bebek beslenme ürünleri, bebeğin büyüme sürecinde anne ve babaların hayatını kolaylaştırır. Kategorimizde, anne ve bebek ürünleri alanında uzmanlaşmış markalara ait beslenme gereçlerini inceleyebilirsiniz. Bebeğinizin sıklıkla kullandığı emzik, biberon, biberon başlığı gibi gereçlerdeki bakterileri yok etmeyi sağlayan buharlı sterilizatör modellerine; bebeğinizin daha kaliteli nefes almasına yardımcı olan hava nemlendirme ve temizleme cihazlarına (nebülizatörlere) bu kategoriden ulaşabilirsiniz. Ekranın sol tarafında yer alan filtreleme seçeneklerinden yararlanarak, aradığınız ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Hem sizin, hem bebeğinizin ihtiyacına uygun anne ve bebek malzemelerini görmek için kategoriden ürün detaylarını inceleyebilir, beğendiğiniz ürünü dilerseniz online olarak sipariş edebilirsiniz. alsatdostum.com, dan yaptığınız alışverişlerde ödeme, ürün teslimi, takibi ve onay süreçlerinin elektronik ortamda kolaylıkla yapılabilmesini sağlar.

alsatdostum.com, güvencesi ile satın alacağınız ürün için sunulan ödeme kolaylıkları ve ücretsiz kargo avantajlarından faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra, online mağaza açma seçeneğini kullanarak, siz de arzu ettiğiniz ürünün veya aksesuarın ilanını verebilir; en uygun fiyat üzerinden satışını sağlayabilirsiniz. Doping yardımı ile ilanınızın daha fazla kişi tarafından görüntülenmesini ve ürününüzün alıcısına hızlıca ulaşmasını mümkün kılabilirsiniz.

WhatsApp ile Paylaş